reklama zewnętrzna

Reklama zewnętrzna

Zaprezentuj się w najlepszy sposób

   Prowadząc działalność gospodarczą w formie stacjonarnej, bardzo ważna jest zewnętrzna strona lokalu, sklepu, restauracji, hotelu, czy biura. To od niej m.in. zależy czy klient do Ciebie trafi, czy nie, czy w ogóle dostrzeże Twoją firmę w ogromie ofert. Dobra reklama zewnętrzna pomaga przykuć uwagę odbiorcy, zachęcić go do zakupu lub skorzystania z usług właśnie u Ciebie.

 

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji reklam zewnętrznych w różnych formach. Oklejamy witryny sklepowe, szyby lokalu usługowego i restauracji; tworzymy od podstaw i montujemy kasetony świetlne, litery 3d i LED. Wykonujemy także tablice informacyjne, pylony oraz wydruki na siatce mesh itd. A dla bardziej wymagających oferujemy reklamę triplesign.

 

Zobacz, co możemy dla Ciebie wykonać

oklejanie witryn sklepowych

Witryny sklepowe

Witryna sklepowa jest wizytówką firmy, to ona ma za zadanie przyciągnąć uwagę przechodniów i wyróżnić Cię na tle konkurencji. Oklejamy szyby witryn i drzwi folią samoprzylepną z wydrukiem lub kształtami i napisami wyciętymi z folii kolorowej.

wykonanie kasetonu

Kasetony i szyldy

Szyld lub kaseton reklamowy to idealne miejsce na umieszczenie logotypu i nazwy Twojej marki. Taka forma stała się standardem szczególnie dla lokali w centrach handlowych. Podejmujemy się zamówień na różnego rodzaju konstrukcje kasetonowe i szyldy.

litery przestrzenne

Litery 3D

Ciekawą formą prezentacji nazwy firmy lub okazjonalnego napisu dekoracyjnego np. SALE, LOVE będącego częścią wystroju witryny lub sali weselnej, są wszelkie litery przestrzenne. Jako firma Opus Design jesteśmy producentem liter 3d, dysponujemy maszynami do produkcji liter przestrzennych.

 

litery świetlne

Konstrukcje świetlne

Zarówno kasetony jak i litery przestrzenne mogą występować w formie świetlnej z zastosowaniem LED. Zwiększa to widoczność szczególnie wieczorami i w słabszym oświetleniu. A także sprawia, że konstrukcja reklamowa prezentuje się jeszcze efektowniej.

pylon

Pylon

Ta stojąca konstrukcja jest najczęściej wykorzystywaną formą tzw. witacza przy wjazdach do wielu miejscowości. Pełni rolę informacyjno-reklamową przed zakładami pracy, siedzibami instytucji oraz sklepów.

reklama na billboardzie piła

Billboard

Wielkoformatowa reklama billboardowa umieszczona w mieście lub na trasie, to skuteczny sposób na zwiększenie widoczności, rozpoznawalności i dotarcie do nowych klientów.

projektowanie tablic

Tablice

Tablica to jedna z najstarszych i najbardziej popularnych form reklamy. Ma ona szerokie zastosowanie w każdej branży. Jesteśmy producentem tablic. Zapraszamy do kontaktu.

wydruki na siatce mesh

Siatka mesh

Banner z siatki mesh to wielkoformatowa reklama do zawieszana na ogrodzeniach, płotach i elewacjach budynków. W odróżnieniu od klasycznych bannerów przepuszcza światło i powietrze.

reklama mobilna

Reklama mobilna

Chcesz ogłosić otwarcie swojej firmy, a może okazjonalną promocję, czy organizowane wydarzenie kulturalne, sportowe, lub muzyczne? Zrób to z rozmachem w formie reklamy mobilnej.

triplesign reklama

Triplesign

Triplesign to nowoczesny system prezentacji treści reklamowych z wykorzystaniem płynnego ruchu falowego i technologii pryzmatu trójwarstwowego. Najczęściej występujący jako billboard lub prezenter.

Nasze przykładowe realizacje

Dla firmy transportowej Bembnista Transport z Białośliwia, mieliśmy okazję realizować zamówienie na litery przestrzenne i logo jako element wystroju biura. Całość prezentuje się znakomicie w kontraście do matowej faktury ściany. Oceńcie sami.

Sieć delikatesów mięsnych Henryka Stokłosy zleciła nam rebranding swoich lokali. Powyżej jedna z realizacji sklepu w Piotrkowie Kujawskim. Wykonaliśmy szyldy i kasetony świetlne, a także oklejenie witryn.

Dla salonu meblowego Barkam z Białośliwia wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy kasetony i litery przestrzenne z logo oraz tablice reklamową na budynek. Całość w firmowych kolorach. 

Salon mebli Vox z Piły zamówił u nas wykonanie szyldu firmowego w kolorze czerwonym oraz siatki mesh na elewację przed wejściem. 

A to nasza realizacja liter 3D dla studia dentystycznego z Piły, dzięki zamontowaniu na budynku logotypu przestrzennego Studio Dentystyczne Andrzejewscy jest widoczne nawet z daleka.

Siedziba firmy Polster z Piły – producenta Minibusów i Autobusów wymagała nowych oznaczeń informacyjnych. Wykonaliśmy kompleksową realizację oznaczeń kierunkowych na parkingach: pylony informacyjne i tabliczki.

Firma Luxury Apartments z Piły, zajmująca się wynajmem i sprzedażą luksusowych apartamentów zleciła nam wykonanie przestrzennych liter świetlnych oraz logo na budynku biura.

Wykonaliśmy pylon reklamowo – kierunkowy dla Zakładów Mięsnych w Śmiłowie.  Jest to solidna konstrukcja stalowa, lico z dibondu oklejony grafiką wydrukowaną na folii polimerowej, zabezpieczonej laminatem ochronnym. 

Zlecenie dla księgarni Buuki, nowej siedziby w Galerii Kasztanowej w Pile. Kompleksowo wykonaliśmy szereg elementów – kaseton nad wejściem, logo 3D na ścianę oraz projekt i wydruk fototapet i naklejek na ściany.

Zrealizowaliśmy projekt i oklejenie zewnętrznej elewacji budynku salonu z farbami i tynkami dekoracyjnymi w Pile. Zamontowaliśmy od frontu konstrukcje z profili alumniowych na dystansie z naciągniętą tkaniną bannerową z wydrukami z motywem graficznym będącym znakiem rozpoznawczym firmy Ecorson.

Dzieci z przedszkola Little People w Pile mają teraz fajny widok przez okna – ozdobiliśmy frontowe szyby kolorowymi domkami.  Wykonaliśmy też przestrzenne logo na ścianie budynku oraz litery 3D z nazwą na górnej listwie elewacji.

Wykonaliśmy banderolę reklamową na budynku dla hurtowni gastronomicznej Gastro Centru w Pile. Zastosowaliśmy lico z dibondu wyklejony kolorową folią polimerową z wyciętymi po obrysie literami i logo.

Firma Coffed z Piły skorzystała z nowoczesnej technologii prezentacji swojej reklamy – billboardu triplesign. My wykonaliśmy wydruki i montaż pod tę system.

Zaprojektowaliśmy logo świetlne dla salonu medycyny i kosmetyki estetycznej. Materiał jaki użyliśmy to kaseton świetlny wykonany w technologii szkła laminowanego z grafiką przygotowaną do podświetleń. Całość przyklejona została do aluminiowych profili malowanych proszkowo. Zastosowaliśmy oświetlenie LED.

Całościowo wykonaliśmy reklamę pryzmatyczną w systemie triplesign dla sieci sklepów Stogrosz w Pile. Ciekawa, dynamiczna forma prezentacji produktów.

Prezentujemy naszą kolejna realizację – litery przestrzenne podświetlane dla Asta Logistics. Z racji wysokości budynku montaż odbywał się przy pomocy podnośnika.