bar podświetlany szkło piła

Kreatywne rozwiązania dekoracyjne

Zaskocz wszystkich nowym wystrojem

     Masz nowy lokal firmy lub chcesz odnowić wystrój starego? Idealnie trafiłeś. Mamy na koncie wiele metamorfoz, dzięki nam wnętrza wielu restauracji, hoteli oraz biur zyskały nową jakość i styl. Specjalizujemy się w produkcji elementów wystroju wnętrz takich jak: fototapety, kasetony przestrzenne i świetlne, litery świetlne LED, szkło laminowane z grafiką, szkło podświetlane, wydruki na siatkach mesh oraz kształty przestrzenne wycinane z płyt dibond oraz płyt pcv.

 

    Inwestując w wystrój swojego lokalu, zyskujesz wartość dodaną, prestiż, świeżość, pozostawienie dobrego wrażenia. Wszystko to przekłada się na pozytywne postrzeganie Twojej marki przez klientów, którzy chętniej do Ciebie wrócą i skorzystają z Twoich usług, zakupu u Ciebie. Złota zasada – jak Cię widzą, tak Cię piszą ma tu swoje zastosowanie.

Zadzwoń

+48 506 121 996

Zobacz co możemy dla Ciebie wykonać

szkło z grafiką

Szkło laminowane z grafiką

 

Jako jedni z nielicznych w Polsce, sami produkujemy wyjątkowej jakości produkt jakim jest szkło laminowane z grafiką. Jest to szkło scalane z wydrukiem graficznym na specjalnej folii w piecu próżniowym. Proces ten sprawia, że finalnie produkt ten stanowi jedną bryłę i jest bezpieczny nawet po zbiciu – szkło nie rozpryskuje się, ale trzyma się folii. Świetny efekt wizualny, z dowolnym motywem graficznym, zdjęciem.

litery przestrzenne

Litery 3D i kształty przestrzenne

Ciekawy rezultat można osiągnąć przy zastosowaniu elementów przestrzennych tj. logotypy, litery, napisy i różnego rodzaju kształty. Taka forma może pełnić funkcje reklamową, dekoracyjną jak i informacyjną np. kształty strzałek, kierunków, oznaczeń.

litery świetlne

Litery i elementy świetlne LED

Podświetlenie elementów przestrzennych robi wrażenie, wzmacnia widoczność, jest też samo w sobie dekoracją, która nadaje klimat, dzięki zastosowaniu światła LED. To ciekawa forma prezentacji nazwy firmy lub okazjonalnego napisu dekoracyjnego np. SALE, LOVE będącego częścią wystroju witryny lub sali weselnej. W naszej pracowni tworzymy konstrukcje świetlne od podstaw po montaż. 

 

wydruki na folii do podświetlen

Wydruki na folii do podświetleń

Technologia wydruku na specjalnej folii do podświetleń  otwiera nowe możliwości w dziedzinie dekoracji wnętrz. Po doborze odpowiedniej grafiki, można uzyskać niesamowite efekty, często dużo tańsze niż gdyby zastosować w pełni podświetlane kolorowe szkło. Z powodzeniem można ten patent wykorzystać w restauracjach, barach, hotelach i biurach.

wydruki na folii do podświetlen

Wydruki na folii samoprzylepnej

Materiały drukowane na folii samoprzylepnej znajdują swoje zastosowanie na różnego rodzaju powierzchniach płaskich. Nieograniczone możliwości doboru motywów graficznych i tekstur stanowią potencjał tej formy dekoracji. Realizujemy wydruki na różnego rodzaju foliach wysokiej jakości.

wydruki fototapet

Fototapeta

Zastosowanie fototapety na ścianie może niesamowicie odmienić wygląd pomieszczenia. Dodaje mu wyjątkowego klimatu, wrażenia optycznej przestrzeni lub przebywania w innym miejscu. Drukujemy fototapety na specjalnej, wysokiej jakości folii samoprzylepnej, klejenie odbywa się na zakładkę.

wydruki na siatce mesh

Wydruki na siatce mesh

Siatka mesh jest materiałem charakteryzującym się zwiększoną przepustowością światła i powietrza. Jest wykorzystywana nie tylko w reklamie, ale także wystroju wnętrz i dekoracji budynków. Mesh z ciekawą grafiką powieszony na elewacji może zupełnie odmienić jego wygląd.

Nasze przykładowe realizacje

Kompleksowo wykonaliśmy odświeżenie wystroju Pub Classic w Pile. Okleiliśmy bar i filary folią z zaprojektowanym motywem graficznym, wykonaliśmy szklany panel podświetlany z regulacją kolorów RGB, który posłużył jako podkład menu do pisania. Cały lokal nabrał zupełnie nowego retro klimatu.

W sklepie Paul & Shark w Poznaniu zajęliśmy się wydrukiem i montażem fototapet na ściany oraz elementów firmowego logo wycinanych z plexi i szkła laminowanego z grafiką.

Dla restauracji Pomarańczowy Fortepian w Pile zaprojektowaliśmy i zamontowaliśmy piękną i odważną elewację, która zupełnie odmieniła cały budynek oraz otoczenie. Wykorzystaliśmy do tego wydruk na bannerach wielkoformatowych.

Dla sklepu sportowego w Pile wykonaliśmy dedykowane fototapety do przebieralni oraz na ścianę za ladą. Wnętrza zyskały przez wrażenie optycznej perspektywy i dynamiki.

Dla Hotelu Forma w Pile, wykonaliśmy litery świetlne 3D oraz tablicę reklamową z profilami aluminiowymi przed wejściem do hotelu.

Kompleksowo zajęliśmy się wykończeniem dekoracjami wnętrza restauracji Pomarańczowy Fortepian. Między innymi: podświetlane logo, naklejki na podłogę, płyty z dibondu oklejone zaprojektowaną przez z nas grafiką. Na żywo robi wrażenie i daje niesamowity efekt.

Udekorowaliśmy oddział dziecięcy w szpitalu powiatowym w Pile sympatycznymi naklejkami na ścianę. Od teraz czas pobytu umilają dzieciom wesołe zwierzaki.

Dla studia tatuażu Sky Tattoo zrobiliśmy konstrukcję świetlnego logotypu z paletą kolorów RGB regulowaną pilotem. 

Do salon medycyny i kosmetyki estetycznej wykonaliśmy efektowną dekorację ścienną w postaci podświetlanego logotypu. Materiał jaki użyliśmy to kaseton świetlny wykonany w technologii szkła laminowanego z grafiką przygotowaną do podświetleń. Całość przyklejona została do aluminiowych profili malowanych proszkowo. 

Dla hurtowni budowlanej Małchowski z Piły przygotowaliśmy dekoracyjne szkła z grafiką. Wszystkie wykonane w technologii szkła laminowanego. 

Jedna z przykładowych naszych realizacji szkła laminowanego z grafiką. Idealna praktyczna dekoracja do kuchni, będąca alternatywą dla tradycyjnych płytek i tapety.

Kolejna nasza ciekawa realizacja szkła ze zdjęciem. Tym razem duży format do łazienki. Dzięki odpowiedniemu zdjęciu pomieszczenie zyskało wrażenie optycznej głębi. 

Zlecenie dla księgarni Buuki, nowej siedziby w Galerii Kasztanowej w Pile. Kompleksowo wykonaliśmy szereg elementów – kaseton nad wejściem, logo 3D na ścianę oraz projekt i wydruk fototapet i naklejek na ściany.

Ciekawy efekt uzyskaliśmy w Hotelu Metropol w Śremie oklejając fronty drzwi wind, na każdym piętrze w innym stylu.

W galerii handlowej VIVO! Piła do kącika zabaw zaprojektowaliśmy i wykleiliśmy wielkoformatową fototapetę z motywem indiańskiej wioski. 

Hotel Metropol w Śremie zlecił nam wykonanie projektu fototapet oraz wyklejenie ich. Kilkanaście fototapet dekoruje teraz ściany hotelowych pokoi.