Poznaj nas

   Od prawie 30 lat w Opus Design tworzymy wyjątkowej jakości produkty, wyróżniając się kreatywnością w reklamie, druku i aranżacji wnętrz usługowych oraz mieszkalnych. 

 Jesteśmy agencją kreatywną, stawiamy na profesjonalizm i nieszablonowe podejście do zleceń. Specjalizujemy się w reklamowym oklejaniu samochodów; zmianie koloru samochodów folią; wykonywaniu reklam świetlnych LED; reklam zewnętrznych; tworzeniu liter przestrzennych; kreowaniu marek, projektach graficznych pod druk; wydrukach bannerów, fototapet, naklejek; wydruku na folii; realizujemy kampanie wyborcze  i reklamowe;  jesteśmy producentem szkła laminowanego z indywidualną grafiką. Wciąż się rozwijamy. Wychodząc na przeciw nowym wyzwaniom stworzyliśmy kolejny dział, dzięki któremu poszerzyliśmy swoją ofertę o  projektowanie stron internetowych i e-sklepów.

„Nie martwi mnie ktoś, kto oferuje ceny o 5% niższe. Niepokoi mnie ktoś, kto może zaoferować lepsze doznania dla klienta”   Jeff Bezos

 

 

Nasz team

opus

Paweł

Szef wszystkich Szefów. Zawsze pogodny i pełen entuzjazmu, handlowiec z krwi i kości. Odważnie i kreatywnie podchodzi do zleconych zadań przez naszych Klientów. Wie, że problemy należy rozwiązywać, a nie je tworzyć. Naszego specjalisty ds. marketingu unika jak ognia.

 

opus design piła

Darek

Tak, to ten Dariusz, nasz człowiek orkiestra! Każdego wysłucha, doradzi, pomoże… Z nim u boku nie ma rzeczy niemożliwych. Tworzy projekty graficzne z największym zaangażowaniem, technolog druku i ekspert stawiania konstrukcji stalowych do reklam. Po ciężkim dniu wraca do domu aby przywitać się z swoim ulubionym pupilem, kotem Bazylem.

opus design piła agencja reklamowa

Justyna

Miła, sympatyczna lecz trzeba uważać, bo umie też pokazać pazurki. Zarządza naszym biurem i dostawami, zatem każdy kto nas odwiedzi najpierw napotka właśnie ją. Żaden klient jej nie straszny, z chęcią doradzi każdemu w wyborze szkła do aranżacji wnętrz i nie tylko.

opus design piła

Marcin

Dołączył do nas i tak już został. Wszędzie go pełno, nawet gdy go nie ma w firmie myślimy, że jest. Zawsze gdzieś znika i nagle jest kiedy zachodzi potrzeba. Zajmuje się u nas reklamą i marketingiem klientów i zlecaniem powierzonych zadań odpowiednim działom projektowym. Pomysłami na stworzenie kreatywnej reklamy bombarduje nie tylko klientów ale i Szefa.

opus design piła

Magda

Pojawiła się sami nie wiemy kiedy… W naszej firmie, poczuła się jak w domu i tak już została. Wprowadza coraz to lepsze innowacje w designie wirtualnych reklam i nie tylko. Każdy projekt dopracuje z należytą starannością. Po ciężkim dniu twórczego działania lubi spędzać czas z bliskimi i swoimi zwierzakami.

opus design piła

Martyna

Wielozadaniowa dziewczyna, lubi tworzyć ciekawe projekty. Pasjonatka ilustracji, grafiki i tatuażu. Często można ja spotkać ze słuchawkami na uszach w pełni skupioną na powierzonym zadaniu.

 

opus design piła

Michał

Nasz Czarodziej działu IT. Sprawnie zarządza i wprowadza czarodziejskie ulepszenia. Hogwart to przy nim pestka. Wprowadza rozwiązania informatyczne jak i służy pomocą naszym klientom. Pasjonat wprowadzający coraz to lepsze rozwiązania technologiczne. Bez jego pomocy nasz specjalista Marcin od picia melisy by się uzależnił.

opus design piła agencja kreatywna

Magda

Nasza firmowa pragmatyczka. Każdy projekt jest dopracowany na igłę, przez co idealnie wpasowała się w naszą kreatywną agencję. Gdy, w czasie tworzenia pojawiają się pioruny i wtedy lepiej nie podchodzić. Czas dla niej nie istnieje.

 

opus design piła

Maciej

Maciej mistrz tabelek i cyferek, żaden klient nie przejdzie nierozliczony. Nasz firmowy strażnik faktur i dokumentów. Sprawnie obsługuje rolkę do paragonów i nawet nasza kapryśna drukarka się go słucha. Prywatnie miłośnik cięższych brzmień i rocka lat 80-tych.

 

agencja reklamowa piła

Piotrek

Jeden z najlepszych Wrapperów w naszym regionie. Mistrz rakli, żadne auto mu się nie oprze! Jego pasją jest oklejanie samochodów, widząc oklejony samochód na ulicy po poznaniu Piotra, będziecie mieli właśnie go przed oczami, stojącego i dumnego z efektu końcowego swojej pracy. Montaż reklam zewnętrznych i szkła mu nie straszne, gdyż zawsze może liczyć na pomoc swojego pomocnika.

 

 

agencja reklamowa piła

Kuba

Trudno określić czym dokładnie się zajmuje. Dołączył do naszego działu montażu reklam zewnętrznych, operator podnośnika to jedna z jego wielu zalet. Nierozłączny pomocnik Piotra, razem są niczym Flip i Flap. Zna się na mechanice i elektryce jak mało kto – iście złota rączka.